Zegarki damskie Frederique Constant

Firma Frederique Constant w swoim obecnym kształcie powstała w 1988 roku. Raptem 4 lata później Aletta Bax i Peter Stas zaprezentowali światu swoją pierwszą kolekcję zegarków, wśród których można było znaleźć 6 modeli wyposażonych w wyprodukowane we własnej manufakturze szwajcarskie mechanizmy. W firmie Frederique Constant zaangażowanie jest obecne na każdym etapie produkcji, począwszy od samego projektu, skończywszy na końcowym montażu.

Zegarki Frederique Constant są projektowane przez osoby będące częścią tej wyjątkowej manufaktury lub przez niezależnych projektantów, którzy tworzą pojedyncze kolekcje. Szczególnie ważnym aspektem obecnym przy tworzeniu zegarków Frederique Constant jest wzornictwo, które powinno zawsze odpowiadać upodobaniom klientów. Firma Frederique Constant wykorzystuje najnowocześniejsze techniki do produkcji swych zegarków by każdy z nich był wyjątkowy, piękny i niezawodny. Filozofią marki Frederique Constant jest szerzenie zainteresowania zegarkami nie tylko wśród koneserów, ale do szerszej rzeszy entuzjastów, którzy będą potrafili docenić ponadczasowe piękno i najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Właśnie dlatego zegarki Frederique Constant powstają w oparciu o 3 podstawowe założenia: wzornictwo, innowacja oraz jakość.

Zegarki damskie Frederique Constant to modele kierowane do kobiet lubiących zegarki eleganckie, poszukujących wyjątkowości i piękna. Zegarki damskie Frederique Constant tworzone są z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu każdy egzemplarz zachwyca swym urokiem i jakością. Marka Frederique Constant zaangażowana jest w akcje mające na celu pomoc potrzebującym dlatego wartą wyróżnienia jest kolekcja World Heart Federation, z której sprzedaży przekazywane są pieniądze na pomoc dzieciom z wadami serca. Zegarki damskie Frederique Constant to 3 duże kolekcje:

Frederique Constant Classics, w skład której wchodzą linie:  Art Deco, Carree, Classics Index, Classics Chronograph oraz Delight

Frederique Constant Ladies Automatic, w skład której wchodzą linie: World Heart Federation, Double Heart Beat oraz Love Heart Beat

Frederique Constant Slimline, w skład której wchodzą linie: Slimline Moonphase, Slimline Mid Size oraz Slimline Mini

Zegarki damskie Frederique Constant to symbol prestiżu, luksusu, najwyższej jakości i niezawodności.

Frederique Constant Promo