Zegarki Nautica

Marka Nautica znana jest przede wszystkim z produkcji wysokogatunkowej, ponadczasowej oraz niezwykle wytrzymałej odzieży dla ludzi kochających żagle, wiatr, wodę i przygodę. Wszystkie te aspekty uwzględnione są przy tworzeniu każdej rzeczy, co czynie je tak wyjątkowymi. Nautica wzięła swoją nazwę od łacińskiego słowa Nauticus - które pochodzi od greckiego słowa ναυτικός - dla marynarki wojennej, zaś w języku włoskim Nautica oznacza żeglarskie.

Zegarki Nautica to czasomierze, do których powstania inspiracją było, jest i będzie morze. Żeglarskie akcenty tworzą doskonałe połączenie z miejskim zastosowaniem oraz stylem rozcierającym się od typowo sportowego, przez sportowo-eleganckie, a skończywszy na wyrafinowanych i zmysłowych modelach dla kobiet. Zegarki Nautica prócz nietuzinkowego designu cechuje wysoka jakość materiałów oraz wykonania, precyzyjne mechanizmy kwarcowe oraz ponadczasowość. Zegarki Nautica bardzo szybko przechodzą do kanonu kultowych zegarków, a to wszystko dzięki umiejętnie dobranym połączeniom zarówno materiałów, kolorów jak atrakcyjnych cen. Oferta marki Nautica obejmuje czasomierze dla kobiet oraz mężczyzn, często posiadające wspólne dla siebie elementy. Zegarki Nautica to doskonała propozycja dla miłośników aktywnie spędzanego czasu, zwłaszcza na lub w wodzie, a także dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalne wzornictwo i świeże spojrzenie na świat.

Historia marki Nautica

Nautica to amerykańska firma odzieżowa wchodząca w skład VF Corporation tworzącej przede wszystkim najwyższej klasy męską, damska oraz dziecięcą odzież, akcesoria do domów, perfumy, a także zegarki. Nautica została założona w 1983 roku przez projektanta odzieży David Chu i partnera pod nazwą State-O-Maine, która w 1994 roku została zmieniona na współczesną, znaną na całym świecie nazwę Nautica. W 2003 roku Nautica została zakupiona i wcielona do VF Corporation.

Dziś marka Nautica jest dostępna w ponad 75 krajach stając się tym samym jedną z najpopularniejszych amerykańskich marek na światowym rynku. Zegarki Nautica to doskonały wybór, atrakcyjne ceny i gwarancja zadowolenia!