Zegarki Lorus

Lorus to jedna z marek tworzonych i sprzedawanych przez koncern Seiko Watch Corporation, w którego ofercie znajdują się również zegarki Seiko oraz Pulsar. Zegarki Lorus to przede wszystkim czasomierze dla ludzi młodych, aktywnych oraz nastawionych do życia niezwykle pozytywnie. Zegarki Lorus kierowane są do osób, dla których zegarek to nie tylko urządzenie odmierzające czas, ale także sposób na podkreślenie swojej osobowości i wyrażanie swojej energii. Czasomierze marki Lorus charakteryzuje zróżnicowane i modne wzornictwo, mechanizmy wysokiej jakości oraz niepozostawiające zastrzeżeń wykonanie gwarantowane przez koncern Seiko. Wnętrza zegarków Lorus wypełniają mechanizmy kwarcowe, a od 2009 roku także automatyczne, w całości wykonane przez Seiko Watch Corporation. Wizytówką marki Lorus jest niezwykle szeroki wybór modeli, wzorów oraz technologii tworzonych każdego roku i sprzedawanych przez dystrybutorów na całym świecie. Zegarki Lorus to doskonały wybór dla miłośników mody, sportu czy ponadczasowej elegancji. Oferta obejmuje zegarki damskie oraz zegarki męskie dzieląc się na stylistyczne kolekcje.

Zegarki Lorus to zegarki, którym możesz zaufać!

Historia marki Lorus

Historia marki Lorus (choć nie bezpośrednio) rozpoczęła się w 1881 kiedy to K. Hattori otworzył w centrum Tokio zakład zegarmistrzowski Seiko. Zaledwie 11 lat później powstał pierwszy własny zegar, zaś w 1885 powstał pierwszy zegarek kieszonkowy. Mimo upływu ponad 130 lat firma Seiko do dzisiaj dąży do doskonałości, dzięki czemu jej produktu z roku na rok są coraz lepsze.

W 1982 roku koncern Seiko Watch Corporation powołał do życia markę Lorus, której zegarki miałby być proste, niezawodne, dostępne dla wszystkich oraz utrzymane w niskich, atrakcyjnych cenach. Zegarki Lorus okazały się strzałem w przysłowiową dziesiątkę i w ciągu pierwszych 30 lat swojej działalności udało się sprzedać ponad 120 miliony zegarków na całym świecie.

Kolekcje marki Lorus

Zegarki Lorus to oferta dla kobiet, mężczyzn, ale także dla dzieci. Przy zachowaniu najwyższych standardów udało się wypracować kolekcje, które pozwalają wybrać zegarek idealny dla siebie.

Zegarki damskie Lorus (kolekcje) : Classic Ladies, Djokovic Foundation, Fashion, Sports Ladies

Zegarki męskie Lorus (kolekcje) : Classic, Dress, Sports