Zegarki Maurice Lacroix

Zegarki Maurice Lacroix to niezwykłe połączenie najwyższej jakości szwajcarskiego zegarmistrzostwa, dbałości o najdrobniejszy detal, kunsztu i stylu, dzięki czemu zyskały miano jednych z najlepszych na świecie. Zegarki Maurice Lacroix wśród wielu swych zalet mogą poszczycić się fantastycznymi, rodzimymi mechanizmami, które od dawna stanowią o klasie, wartości i jakości zegarka. Mechanizmy stosowane w zegarkach Maurice Lacroix są zróżnicowane, od kwarcowych ETA do mechanicznych Complication. Zegarki Maurice Lacroix szczególnie też ceni się za odpowiednie połączenie stylu z jakością, przy zachowaniu konkurencyjnych cen, a ich powściągliwy urok i dbałość o każdy szczegół powodują, że grono amatorów manufaktury z Sainelegier ciągle się poszerza. Marka Maurice Lacroix ciągle się rozwija i co roku wprowadza do swojej oferty coś nowego jednak nigdy nie zapominając o przeszłości. Zegarki Maurice Lacroix dla mężczyzn to gwarancja niezawodności, niepowtarzalnego stylu, szwajcarskiej precyzji oraz radości z użytkowania.

Historia Maurice Lacroix

Historia marki Maurice Lacroix zaczyna się w roku 1961, kiedy to szwajcarska firma Desco von Schulthess Holding AG założyła w Saignelégier warsztaty montażowe gdzie tworzono mechanizmy dla wielu firm. Lecz już w 1975 roku zaprezentowano w Austrii pierwszy model zegarka Maurice Lacroix, a ledwie rok później zegarki Maurice Lacroix pojawiły się w Hiszpanii. Dzięki rosnącemu powodzeniu zegarki Maurice Lacroix w kolejnych latach wkraczały do kolejnych krajów takich jak: Niemcy, Australia, Szwajcaria, Holandia i Wielka Brytania. W 1989 roku, dzięki ciągłym sukcesom marki Maurice Lacroix zdecydowano się na zakup własnej fabryki kopert w Saignelégier. Nieustanne inwestycje w rozwój uczyniły ją jedną z najnowocześniejszych w całej branży po dziś dzień. Kolejna lata przyniosły ekspansję na rynek USA, Bliskiego i Środkowego Wschodu oraz na przeorganizowany rynek na Dalekim Wschodzie i w regionie Południowego Pacyfiku. W 2001 roku, 1 października, Maurice Lacroix S.A., do tej pory jedna z dywizji Desco von Schulthess AG., staje się niezależną, legalną jednostką. 2006 rok to ogromny sukces marki Maurice Lacroix. Dzięki pierwszemu stworzonemu we własnej manufakturze mechanizmowi oraz produkcji komponentów, Maurice Lacroix wykonuje ostatni krok w kierunku stania się prawdziwą, ekskluzywną manufakturą. Dwa lata później modelem Mémoire 1 manufaktura Maurice Lacroix prezentuje pierwszy mechaniczny zegarek z pamięcią – całkowicie nową wielką komplikację. Obecnie marka stale się rozwija, tworząc nowoczesne rozwiązania, będąc przy tym w ponad 4 tysiącach sklepów w ponad 60 krajach.

Kolekcje Maurice Lacroix

Zegarki Maurice Lacroix są znane i doceniane na całym świecie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Dlatego powstały kolekcje posiadające charakterystyczne cechy by idealnie trafić w gust wszystkich klientów. Zarówno zegarki damskie Maurice Lacroix jak i zegarki dla mężczyzn posiadają w swym gronie czasomierze z mechanizmami kwarcowymi, z automatycznym naciągiem oraz naciągiem mechanicznym.

Zegarki męskie Maurice Lacroix to 7 linii: Eliros, Fc Barcelona, Les Classiques Quartz, Les Classiques Automatique, Masterpiece, Miros oraz Pontos

Zegarki damskie Maurice Lacroix to 8 linii: Eliros, Fiaba, Les Classiques Quartz, Les Classiques Automatique, Masterpiece, Miros, Pontos oraz Starside

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego zegarka, renomowanej i cenionej marki to zegarek Maurice Lacroix będzie najlepszym wyborem!