Zegarki damskie Maurice Lacroix

Maurice Lacroix to prężnie rozwijająca się szwajcarska firma zegarmistrzowska. Marka ta powstała w 1975 roku i od tego czasu zdobywa uznanie na całym świecie i cieszy się nienaganną opinią wśród miłośników czasomierzy. W 2006 roku marka dołączyła do grona manufaktur, co świadczy o  najwyższej jakości i ekskluzywności. Zegarki szwajcarskie Maurice Lacroix za najwyższą jakość designu wielokrotnie zdobywają nagrodę ”Red dot design award”. Zegarki damskie Maurice Lacroix mogą kosztować od około 1 tyś euro do kilkuset tyś euro. Zegarki damskie Maurice Lacroix dzięki swojemu klasycznemu, jednocześnie innowacyjnemu wyglądowi idealnie pasują do współczesnych kobiet biznesu, stanowią doskonały dodatek do szpilek i damskiej marynarki. Zegarki damskie Maurice Lacroix to także świetny sposób na inwestycję w siebie. Nosząc na ręku zegarek Maurice Lacroix nosimy nie tylko sam zegarek, ale także luksus, wyjątkowość, precyzję i niezawodność. Obecnie kobiety co raz częściej zaczynają zwracać uwagę na jakość produktów, które kupują dlatego zegarki damskie Maurice Lacroix cieszą się tak wielkim uznaniem wśród kobiet biznesu. Dzięki ciągłemu rozwojowi modele oferowane przez markę Maurice Lacroix są co raz lepsze i doskonalsze, zaś utrzymane w harmonii pomiędzy współczesnością a klasyką tworzą perfekcyjny kompromis zegarmistrzostwa. Zegarki damskie Maurice Lacroix to gwarancja jakości, precyzji, najlepszych materiałów oraz dożywotnia satysfakcja.

Zegarki damskie Maurice Lacroix to doskonałe połączenie elegancji, tradycji i nowoczesności. Od kiedy istnieją zegarki na rękę świadczą one o stylu oraz statusie materialnym właścicielki. Dlatego każda kobieta z klasą może śmiało skorzystać z oferty zegarków damskich Maurice Lacroix.

Obecnie zegarki Maurice Lacroix posiadają 4 linie dedykowane kobietom: Les Classiques, Miros, Eliros oraz Fiaba. Każda z tych linii posiada charakterystyczne dla siebie kształty i detale.

Zegarki damskie Maurice Lacroix Les Classiques to okrągłe tarcze wskazujące czas oraz fazy księżyca, kwarcowe lub automatyczne mechanizmy, koperty ze stali szlachetnej połączone ze skórzanym paskiem lub bransoletą.

Zegarki damskie Maurice Lacroix Miros to w większości zegarki na bransoletach, posiadające proste tarcze, które dodatkowo zdobione są diamentami. Występuje też kilka modeli z chronografem na bransolecie lub na pasku.

Zegarki damskie Maurice Lacroix Eliros to zegarki o okrągłych tarczach, na których widnieją indeksy oraz rzymskie cyfry, a także datownik. Modele z linii Eliros produkowane są w wersjach ze skórzanym paskiem lub stalową bransoletą. Są to zdecydowanie zegarki eleganckie.

Zegarki Maurice Lacroix Fiaba to prostokątne koperty, posiadające na swoich tarczach rzymskie cyfry. Kaźdy z tych zegarków utrzymany jest w klasycznym tonie. Niektóre z nich dodatkowo zdobione są kamieniami szlachetnymi by nadać im jeszcze bardziej elegancki ton. Zarówno modele ze skórzanym paskiem jak i na bransoletach trafią w gust nie jednej kobiety.

Najchętniej kupowane zegarki damskie Maurice LacroixMaurice Lacroix Les Classiques LC1113-SS001-130Maurice Lacroix Fiaba FA2164-PVY06-112Maurice Lacroix Miros MI1014-PVP13-130