Zegarki Calvin Klein

Firma Calvin Klein jest jednym z wiodących domów mody na świecie, a Calvin Klein Watch & Jewelry Co. Ltd. jest jednym z nielicznych reprezentantów szwajcarskiej branży zegarkowej w świecie mody. Zegarki Calvin Klein są dzieckiem połączenia z 1997 roku marki Calvin Klein oraz Swatch Group, które wprowadziły w świat zegarków ogromne zamieszanie i zainteresowanie. Nietypowe połączenia, harmonia oraz nowoczesny design bardzo szybko zaskarbił serce miłośników świata mody i świata zegarków, a kolekcja Dress było w swoim czasie istnym strzałem w sedno. Zegarki Calvin Klein wprowadziły także w życie nową maksymę, która przez lata zdążyła na stałe zagościć w świadomości i sercach klientów, która mówi o zegarku jako o modnym dodatku. Wszystkie zegarki Calvin Klein to światowa półka zegarków fashion i bez wątpienia jedne z najciekawszych zegarków jakich możemy oczekiwać prosto spod znaku CK. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz szwajcarskich mechanizmów kwarcowych oraz automatycznych zegarki Calvin Klein cieszą się uznaniem także wśród znawców tematu zegarków na świecie, dlatego wybierając zegarki Calvin Klein wybieramy design, jakość oraz szwajcarską precyzję. Obecnie zegarki Calvin Klein to ponad 200, projektowanych oraz produkowanych modeli, których nowe odsłony możemy co roku oglądać na prestiżowych targach w Bazylei. W skład oferty marki Calvin Klein wchodzą nietuzinkowe zegarki damskie, wyraziste i nowoczesne zegarki męskie oraz bardziej stonowane acz równie stylowe zegarki unisex. Zegarki Calvin Klein to monolit świata mody i świata zegarmistrzostwa.

Historia marki Calvin Klein

Początek firmy Calvin Klein datuje się na rok 1968 kiedy to Calvin Klein syn węgierskiego emigranta postanowił w Nowym Jorku założyć firmę. Marzył o tym by pod marką sygnowaną własnym nazwiskiem realizować minimalistyczny styl, w którym główną role miała odgrywać zabawa kolorami. Pierwotnie firma Calvin Klein skupiała się na projektowaniu odzieży z jeansu, a dzięki temu iż były to rzeczy typu unisex cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Niewątpliwy sukces pozwolił marce Calvin Klein poszerzyć swoje portfolio o bieliznę oraz perfumy. Konsekwencją tych działań oraz zadowolenie klientów spowodowało, że zaczęto uważać markę Calvin Klein jako markę luksusową. W 1997 roku rozpoczęto produkcję zegarków pod batutą szwajcarskiej grupy zegarkowej Swatch Group, zaś w roku 2004 na rynek trafiła pierwsza biżuteria spod znaku CK.  W 2002 roku właścicielem marki Calvin Klein stał się duży koncern odzieżowy Phillips van Heusen.

Kolekcje Calvin Klein

Zegarki Calvin Klein to szeroka oferta kierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Dzięki wieloletniemu powodzeniu oraz sukcesom zegarków CK udało się wypracować niezwykle szerokie portfolio, które systematycznie znajdują dużą rzeszę swoich zwolenników. Wszystkie kolekcje zegarków Calvin Klein to kilkaset modeli, a dzięki niesłabnącej popularności marki liczba ta regularnie się powiększa.