Zegarki Bering

Inspirowane nieprzemijającym pięknem, czystością oraz surowością Arktyki. Zegarki Bering to propozycja kierowana do kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie minimalistyczny design, wysoką jakość wykonania, niezawodność i atrakcyjne ceny. By zapewnić pracę zegarków Bering na najwyższym poziomie ich wnętrza wypełniają niezawodne i precyzyjne, japońskie mechanizmy Miyota. Koperty wykonywane są z antyalergicznej stali szlachetnej,  lekkiego tytanu lub ceramiki, a w niektórych przypadkach dodatkowo pokryte kolorowymi powłokami lub ozdobione błyszczącymi kryształkami Swarovskiego. Doskonale zaprojektowane i wykończone cyferblaty chronione są przez szafirowe szkła, które dzięki swej niezwykłej twardości dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Czyste i proste kontury, delikatność elementów wykończenia i ponadczasowy design, wszystko to sprawia, że oferta marki Bering to idealny wybór dla każdego, kto poszukuje ponadczasowego i niezawodnego zegarka.

Fakty i daty

Zajmująca się zegarkami i biżuterią, firma Bering Time ApS została założona we wrześniu 2010 roku w miejscowości Aabenraa w Danii. W 2012 roku otrzymała ona nagrodę dla najlepszej marki w Kanadzie, zaś rok później powtórzyła ten sukces lecz tym razem w Wielkiej Brytanii. Produkty marki Bering są oficjalnie dostępne w 41 krajach całego świata i z roku na rak zyskują coraz większą grupę zwolenników i fanów.

Kolekcje zegarków Bering

Oferta duńskich zegarków podzielona została w taki sposób by jak najcelniej trafić w gust każdego potencjalnego klienta. Zastosowane rozwiązania techniczne, materiały albo charakterystyczne cechy pozwoliły stworzyć następujące kolekcje zegarków damskich i męskich.

Męskie zegarki Bering: Automatic, Ceramic, Classic, Radio Controlled, Solar oraz Titanium

Damskie zegarki Bering: Ceramic, Charity, Classic, Solar oraz Titanium