Zegarki Skagen

Zegarki Skagen to niezawodne czasomierze o prostym designie, które mają za zadanie uczynić życie lepszym. Połączenie i przejaw uwielbienia do Danii oraz małej miejscowości o nazwie Skagen znalazło swoje ucieleśnienie w zegarkach i biżuterii oraz innych produktach tej skandynawskiej marki. Czasomierze duńskiego producenta charakteryzuje również wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo, którego głównym założeniem jest dążenie do celu w możliwie najprostszy sposób. Zegarki Skagen to także więź pomiędzy naturą i tym co nas otacza z z perspektywą współczesnej innowacyjności. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, staranności podczas tworzenia oraz wysokim walorom estetycznym produkty Skagen przebojem weszły na polski rynek, zaskarbiając sobie serce wielu osób. Wszystko to razem sprawia, że zegarki Skagen to niezwykle interesująca propozycja dla miłośników oszczędnego stylu, subtelnych zdobień oraz nietuzinkowych połączeń kolorystycznych. Dążąc do tworzenia coraz to lepszych produktów projektanci marki Skagen starają się zawsze urzeczywistniać potrzeby ludzi, dlatego oferta dla kobiet oraz mężczyzn jest niezwykle dokładnie wyselekcjonowana. Wśród szerokiego portfolio marki znajdziemy zegarki Skagen utrzymane w eleganckim stylu, te o sportowym zacięciu oraz takie, które śmiało sprawdzą się zarówno do codziennego stroju jak i stylizacji na specjalne okazje. Wszystko to razem sprawia, że zegarki Skagen to niezwykle interesująca propozycja dla miłośników oszczędnego stylu, subtelnych zdobień oraz nietuzinkowych połączeń kolorystycznych. Popularność marki znalazła swoje odzwierciedlenie także w mediach oraz na portalach społecznościowych, co również jest dowodem na to, że to doskonały wybór.

Biżuteria Skagen

Skagen to również biżuteria przede wszystkim dla kobiet, ale również mężczyźni znajdą tutaj coś dla siebie. Czystość, piękno i minimalistyczny styl to najbardziej charakterystyczne atrybuty biżuterii oferowanej przez duńskiego producenta. W szerokiej ofercie znajdują się bransoletki, kolczyki, naszyjniki oraz pierścionki, co czynią ją kompletną i wyjątkowo atrakcyjną.

Historia marki Skagen

Historia marki Skagen zaczyna się pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku, kiedy to małżeństwo Państwa Jorst zapragnęło tworzyć dodatki, które zasługiwać będą na miano najpiękniejszych na świecie. Nazwą marki stała się nazwa niewielkiej miejscowości w Danii, właśnie o nazwie Skagen. Zegarki Skagen łączą w sobie jednocześnie wysoką jakość, intrygujący design, jak również korzystną cenę. Upór oraz jasno postawiony cel sprawiły, że zegarki Skagen pojawiły się w sprzedaży w 1995 roku, zaś ledwie 3 lata później ich marka znalazła swe miejsce na liście najszybciej rozwijających się firm prywatnych w USA dokąd małżeństwo udało się pod koniec XX wieku. Dzięki odniesionemu sukcesowi, a co za tym idzie dużymi zyskami, właściciele postanowili otworzyć swoje biuro w Danii, skąd miała się rozpocząć ekspansja na rynek europejski. W roku 2007 podjęto decyzję o przeniesieniu siedziby do Hong Kongu, co zaś pozwoliło na wprowadzenie produktów na rynek azjatycki. Dziś marka Skagen uznawana jest przez wielu na najlepszą firmę tworzącą skandynawskie zegarki i z roku na rok powiększa grono swoich miłośników na całym świecie.