Maurice Lacroix FC Barcelona

Maurice Lacroix FC Barcelona

FC Barcelona to zespół, którego przedstawiać nie trzeba nawet tym, którym do piłki nożnej jest bardzo daleko jak i tym, którzy od lat kibicują innym drużynom na całym świecie. Zespół z Katalonii jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych marek piłkarskich tego globu dlatego kooperacja marki Maurice Lacroix i FC Barcelona to swego rodzaju oczywistość.

Wierni etosowi partnerstwa, Maurice Lacroix oraz FC Barcelona wykazali się doskonałą pracą zespołową tworząc wspólnie nietuzinkowe zegarki. Zegarki Maurice Lacroix FC Barcelona ozdobione są herbem klubu z Katalonii, który reprezentuje takie wartości jak ambicja, jakość i precyzja. Dzięki takim właśnie wartościom markom Maurice Lacroix oraz FC Barcelona udało się międzynarodowe uznanie specjalistów jak i zwyczajnych ludzi.

W skład oferty Maurice Lacroix wchodzą 4 modele, których charakterystyka jest zróżnicowana lecz wspólne są precyzja, jakość wykonania oraz niezawodność. Prosty i i czysty w swej formie zegarek Maurice Lacroix Eliros Date, bardziej sportowy Maurice Lacroix Eliros Chronograph, dla tych, którzy równie mocno co piłkę nożną kochają nurkowanie Maurice Lacroix Pontos S oraz dla miłośników zegarkowego ekshibicjonizmu Maurice Lacroix Masterpiece Squelette.