Zegarki damskie Versus

Historia marki Versace rozpoczęła się w marcu 1978 roku, kiedy to w mediolańskiej Galerii Sztuki zaprezentowano pierwszą kolekcję Gianniego Versace. Marka Versace szybko podbiła świat mody oraz serca klientów, szybko stając się jednym z najpopularniejszych domów mody na świecie. Sukces był przede wszystkim zasługą wielkiego talentu Gianniego, ale również jego siostry Donatelli, która wspierała brata na każdym kroku, dbając o wizerunek marki oraz o kooperację z mediami. Gianni cenił i ufał swojej siostrze na tyle, że w 1993 roku Donatella stała się wyłączną projektantką linii Versus (stworzonej w 1989 roku) ukierunkowanej na potrzeby oraz gusta młodych odbiorców. Versus Versace staje się priorytetem i ukochanym "dzieckiem" Donatelli. Versus Versace to niepowtarzalność i unikalność, kreowanie nowych trendów, a nie podążanie za nimi i wszystko to pod okiem największych i najlepszych świata mody.

Zegarki Versus tworzone są z myślą o tych, którzy kochają modę, uwielbiają inspirować innych swoimi wyborami. Projekty Versus to połączenie tego co najlepsze z nowoczesnością, budzą kontrowersje, prowokują i szokują. Zegarki Versus wywodzą się ze świata mody lecz udało im się wypracować własną tożsamość i niezależność, dzięki czemu marka Versus zdobyła uznanie także w świecie zegarków. 

Zegarki damskie Versus produkowane są z najlepszych materiałów, a dzięki swym niepowtarzalnym liniom i kształtom budzą w kobietach niesłychanie silne emocje. Zegarki damskie Versus kierowane są do kobiet, które nie boją się indywidualizmu, cechuje je niekonwencjonalność i świadomość własnej wartości. Zegarki Versus to sposób na postrzeganie czasu przez pryzmat niespotykanych dotąd wrażeń i doznań.