Zegarki Pop-Pilot

Gdy kultura pop spotyka się z tradycją, wyłania się zupełnie nowy świat. Świat Pop-Pilot to zegarki przepełnione stylem, łączące w sobie klasykę zegarków typu "pilot", niepowtarzalne wzornictwo i świeże barwy. Zegarki Pop-Pilot swym designem oddają miłość do lotów, lotnisk oraz mody. Zegarki Pop-Pilot uzupełniają koncepcję zegarka dla pilotów o różnorodność kolorów i witalność. Zegarki Pop-Pilot to kawałek historii tak barwnej jak nasz świat.

Historia Pop-Pilot

Wszystko zaczęło się w XX wieku, kiedy powstał pierwszy zegarek dal pilotów. Działanie to miało na celu umożliwić pilotom samolotów na odczyt czasu w ich warunkach oraz w nocy. Wyposażone w pokaźne koperty, czytelne cyferblaty sprawiły, że wiele firm postanowiło tworzyć zegarki właśnie w tym nurcie. Pop-Pilot to młoda marka założona w Hamburgu w Niemczech.

Kolekcje Pop-Pilot

Zegarki Pop-Pilot to 6 linii, z których każda posiada charakterystyczne dla siebie cechy. Dzięki temu z łatwością wybierzesz odpowiedni model dla siebie, który podkreśli zarówno Twoją osobowość jak i styl.

Zegarki Pop-Pilot: Classics, Seaside Blossoms, Summer Hits, Jungle Beats, Neon Nights, Special Edition