Zegarki Michael Kors

Michael Kors jest znanym na całym świecie i wielokrotnie nagradzanym projektantem w zakresie odzieży oraz akcesoriów. Uznany za ikonę amerykańskiego stylu Michael Kors wśród tworzonych przez siebie produktów, posiada również zegarki, które pojawiły się w palecie marki dzięki sukcesom jakie Michael Kors odniósł na przestrzeni lat. Zegarki Michael Kors pierwszy raz pojawiły się na rynku na początku XXI wieku, tj w roku 2001. Od tego momentu systematycznie stawały się coraz chętniej wybieranymi zegarkami zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Styl, który charakteryzuje zegarki Michael Kors można. Tak w skrócie można określić najbardziej niezwykłe zegarki fashion. 

Zegarki Michael Kors wykonane są z najwyższej jakości stali, tworzyw sztucznych, które w połączeniu z efektownymi zdobieniami dają olśniewający efekt. W swych zegarkach Michael Kors wykorzystuje również wiele nietypowych materiałów jak np imitacja żółwiej skorupy czy masy rogowej. Równie warte podkreślenia jest to, że miłośniczki ceramiki znajdą tu coś dla siebie. Subtelne połączenie blasku oraz czystości sprawia, że zegarki Michael Kors w których wykorzystano elementy ceramiczne z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Zegarki Michael Kors napędzane są przez wysokiej jakości, japońskie mechanizmy kwarcowe, które cenione są za swą niezawodność i dokładność. Niecodzienne projekty są również obiektem uznania także wśród gwiazd o międzynarodowej rozpoznawalności, takich jak Jennifer Lopez, Catherine Zeta-Jones czy Gwyneth Paltrow. Wartym podkreślenia jest również fakt, że Michael Kors od kilku już lat pomaga w walce z głodem wśród dzieci, dlatego powstały zegarki Micheal Kors z linii Hunger Stop, z której dochody przeznaczone są na dożywanie głodujących dzieci.

Zegarki sygnowane znakiem MK to obecnie bogata oferta zegarków damskich oraz męskich, dlatego jeżeli poszukujesz zegarka, który w pełni odda Twój charakter i sympatię do mody to zegarki Micheal Kors są odpowiednim zbiorem do poszukiwań.