Zegarki Elysee

Marka Elysee to posiadająca już wieloletnią tradycję i historię niemiecka manufaktura, której ideą jest od zawsze chęć tworzenia jak najlepszych czasomierzy. Dążąc do ulepszania i urozmaicania swoich koncepcji, projektanci marki Elysee tworzą niepowtarzalne zegarki damskie i męskie, które zadziwiają zarówno swą jakością jak i atrakcyjnymi cenami. Motywem przewodnim firmy Elysee jest tworzenie jak najlepszych czasomierzy, dlatego zegarki Elysee z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. To właśnie niesłabnące zainteresowanie sprawia, że niemała już oferta systematycznie się poszerza oferując coraz to ciekawsze model. Wart podkreślenia jest fakt, że marka Elysee od lat wspiera różnego rodzaju przedsięwzięcia związane ogólnie rzecz ujmując ze sportami samochodowymi. W 2015 roku takim wydarzeniem stał się wyścig Bodensee-Klassik. Zegarki Elysee to doskonały pomysł na ozdobienie swojego przegubu wyjątkowym czasomierzem, którego walory docenią nawet najbardziej wymagający miłośnicy zegarków.

Historia marki Elysee

Firma Elysee datuje początek swej działalności na 1920 rok kiedy to Jacques Beaufort założył swoją własną fabrykę w niewielkiej wiosce niedaleko Bemont, którą nazwał Elysee. Już w 1921 roku fabrykę opuścił pierwszy zegarek Elysee dla kobiet wykonany ze złota, ozdobiony kryształami ze wspaniałą cienką bransoletą. Niestety rok 1938 przynosi śmierć twórcy marki Elysse, co jednocześnie spowodowało zaprzestanie produkcji zegarków. Stan ten trwał do 1960 roku kiedy to markę Elysee na nowo zarejestrowała firma Harer. Harer jako wiodąca firma w produkcji biżuterii w Niemczech ustanawia nowy kurs dla marki Elysee tworząc zegarki mechaniczne z kopertami wykonanymi ze złota. W 1991 roku marka Elysee zostaje sprzedana niemieckiemu biznesmenowi z Dusseldorfu - FW Reiner Seume. To kolejny zwrot w historii, którego celem było odświeżenie oraz dotarcie do większej grupy odbiorców. Logo marki Elysee przechodzi modyfikację, liczba dostępnych zegarków zwiększa się, a jej właściciel chce podbijać rodzimy rynek. W 2000 roku dochodzi do kooperacji biznesowej, a marka Elysee na dobre pojawia się w Austrii, Szwajcarii oraz Holandii. W 2004 roku zapada strategiczna decyzja o wejściu na rynki światowe, zaś rok później firma Elysee wspiera załogę, która w wyścigu AVD Histo Monete zajmuje 2 miejsce i odtąd będzie kojarzona ze sportami motorowymi. W roku 2006 roku jeden z najbardziej utytułowanych zawodników F1 - Graf Berghe von Trips zostaje ambasadorem marki. Grono ambasadorów zasila dwa lata później także kierowca Formuły Pierwszej - Jochen Mass i po raz dugi powstają zegarki Elysee stworzone we współpracy ze znanym kierowcą. W 2010 roku następuje przekazanie "dowodzenia" z rąk FW Reiner Seume do syna Juliana. W 2012 roku zegarki Elysee dostępne są już w 30 krajach zaś rok później cała produkcja zostaje przeniesiona do Niemiec. Od tego momentu zegarki Elysee stały się "Made in Germany"

Kolekcje Elysee

Zegarki Elysee to niemieckie czasomierze, który systematycznie zwiększają grupę swoich miłośników. Dzięki rosnącej popularności oraz dzięki chęci zaspokojenia potrzeb i oczekiwań kobiet i mężczyzn powstały kolekcje, które posiadają charakterystyczne dla siebie cechy, kierowane do konkretnej grupy odbiorców.