Biżuteria Pandora

Bizuteria Pandora to nietuzinkowa, ręcznie wykańczana biżuteria damska, która pośród wszystkich marek oferuje szeroką gamę produktów, które urzekają swym wzornictwem oraz stylem. Projektanci marki Pandora tworzą ją zgodnie z mottem jakie postawiła sobie marka czyli Unforgettable Moments. To właśnie biżuteria Pandora ma być jednym z symboli tych niezapomnianych i wyjątkowych chwil naszego życia. Najwyższa jakość, metale szlachetne oraz przystępne ceny od lat przyciągają kobiety, dzięki czemu biżuteria Pandora jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Biżuteria Pandora tworzona jest z myślą o każdej kobiecie i na każdą okazje, zaś celem jest inspirowanie kobiet w wyrażaniu swojej osobowości. Ogromna dbałość o najmniejszy nawet detal widoczna jest w każdym produkcie sygnowanym przez markę Pandora. Paleta produktów tej niezwykle popularnej, duńskiej marki mieści w sobie nieprzeciętne charmsy, niebanalne bransoletki, przepiękne pierścionki, wyjątkowe kolczyki oraz nieprzeciętne naszyjniki. 

Historia marki Pandora

Historia marki Pandora znajduje swój początek w roku 1982, kiedy to duński jubiler (posiadający niewielki sklepik w skromnej części Kopenhagi) Per Enevoldsen wraz ze swoją żoną Winnie wybrali się w podróż, która następnie przerodziła się w markę Pandora. Podróż upływała pod znakiem poszukiwań najlepszych materiałów, co zaowocowało wzrostem zainteresowania ich biżuterią, a w efekcie pojawienie się jej także w innych duńskich sklepach. W roku 1987 po tym jak marka Pandora odnosiła już spore sukcesy podjęto decyzję o sprzedaży wyłącznie hurtowej, a także, w tym samym czasie zespół zasilił pierwszy projektant biżuterii. Od tego momentu Pandora skupiła się na tworzeniu własnej, unikalnej biżuterii. W 1989 roku została podjęta decyzja o przeniesieniu produkcji do Tajlandii gdzie para rozpoczęła swą podróż.

Pierwsza bransoletka Pandora została zaprezentowana w 2000 roku w ich rodzimym kraju, co stało się preludium do międzynarodowego sukcesu. Pomysł na bransoletki z charmsami tak zaskarbił serca kobiet, że marka Pandora poszerzała swe terytorium sprzedaży o kolejne rynki. W 2003 roku można je było dostać w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a rok później także w Niemczech i Australii. W kolejnych latach marka rozwijała się prężnie oferując swe produkty w 65 karajach, co zaś w 2007 roku przyniosło efekt w postaci pierwszej fabryki marki Pandora w Tajlandii. Zaledwie 3 lata później ich liczba wzrosła już do 4.

Obecnie biżuteria Pandora oferowana jest w ponad 70 krajach na 6 kontynentach,a liczba sklepów oferujących produkty tej wyjątkowej marki przekracza obecnie ponad 10300, z czego blisko 900 stanowią butki firmowe Pandora.

Pandora to ponadczasowa biżuteria, która pozwoli Ci zapamiętać każdą wyjątkową chwilę Twojego życia.

Produkty Pandora

W ofercie marki Pandora znajduje się obecnie 8 grup produktowych, w której każdy produkt wykonany jest z najwyższą starannością oraz posiada charakterystyczne cechy odpowiadające sezonom, liniom i okazjom.

Charmsy Pandora, bransoletki Pandora, pierścionki Pandora, kolczyki Pandora, naszyjniki i zawieszki Pandora, łańcuszki Pandora, klipsy Pandora, separatory Pandora